Bizim Hakkımızda

Boton'a hoş geldiniz.

Foshan Boton Air Technology Co., Ltd. endüstriyel ve ticari uygulamalar için profesyonel bir elektrostatik çökeltici üreticisidir. Müşterilerimize hava kirliliği sorununa çözümler sunmak için tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerle gurur duyuyoruz. Elektrostatik hava temizleyicilerimiz ağırlıklı olarak ticari mutfak, gıda fabrikaları, kahve kavurma, CNC makine atölyeleri, tekstil gergi, takvim makineleri, PVC eldiven daldırma makineleri ve PVC ürünleri endüstrilerinden gelen yağlı duman/egzozlara uygulanır.

Ürünlerimiz, doğru takıldığında egzozdaki partikülleri %98’e varan verimlilikle filtrelemek için bir iyonizasyon işlemi kullanır. Boton Air, hava kalitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dizi modele sahiptir ve tüm üniteler, büyük bir hava akışı kapasitesi elde etmek için çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.

Yönetim ve mühendislik ekibimiz, tasarım, üretim, kurulum, işletme ve satış sonrası konusunda uzman hizmet sunabileceğinden emin olan on altı yıldan fazla bir süredir elektrostatik çökeltici işine kendini adamıştır. Bu arada, yerel mevzuata uyarken egzoz kirliliğine ilişkin artan endişeler nedeniyle BotonAir, müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyor ve elektrostatik çökeltici performansını sürekli olarak iyileştirmek ve iyileştirmek için onların tavsiyelerini dinliyor.

Ürünlerimiz CE, ISO 9001 ve çeşitli patentlerle sertifikalandırılmıştır. Ürün yaşam döngüsünü uzatan paslanmaz çelik filtrasyon hücreleri ve çift iğneli sabit teknolojiyi kullanmaya öncülük etmek.

ESP filtrelerimiz Çin‘de iç pazarda ve ayrıca Güney Kore, BAE, Singapur, Portekiz, Birleşik Krallık, Endonezya, Avustralya, İran ve Türkiye gibi dünya çapında denizaşırı pazarda iyi satmaktadır. Ekipmanın etkin çalışmasını ve verimli performansını sağlamak için denizaşırı satış sonrası servis sağlanmaktadır.

Ilkeleri · Misyonu · Değerleri