FAQ

1. Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misin?

Biz Çin'deki dürüst, ciddi ve yetenekli elektrostatik saçmalık üreticisi ve mühendislik ekibimiz 15 yıldan fazla yıldır elektrostatik hava filtresi işine katıldı.

 

2.Fabrika nerede?Oraya nasıl ziyaret edebilirim?

Fabrika Foshan, Guangdong ilçesinde, Çin'de bulundu.Buradaki trafik, Foshan limanının yakınlarında uygun.Fabrikalarımızı ziyarete hoş geldiniz.

 

3.What is the raw material of your equipment?

Kapı çelik A3 çarşafından yapılmış ve elektrostatik balık hücresi stainless çelik tarafından yapılmış.

 

4.How does your factory do regarding quality control?

Önceliktir.My company always pays attention to quality controlling from the very begging to the very end. Lütfen aletlerimizi kullanmak için endişelenme.

 

5. Şirketin ajanı nasıl olacak?


Eğer ajanımız olmak için ilginiz varsa, lütfen bizimle temas kurmayı özgür hissedin ve detaylar bilgi vermek için mutluyuz.


6.ESP'nin anlamı nedir?


ESP elektrostatik kısayolunca.


7. Filteriniz ne tür sigara alıyor?


ESP filtrümüz yağ köt ü dumanı tedavi edebilir ama asit, zehirli, yangın ve patlayıcı sigara tedavi edemeyiz.


8. Elektrotatik kıyafetçi nasıl çalışıyor? / ESP'nin çalışma prensipi nedir?


Filterler yüksek voltaj elektrostatik ionizasyon teknolojisini kullanır.exhaust gazı ionize yapılır ve büyük parçacıklar yüklenir.Mantıklı parçacıklar anod elektrik alanı(tüpler) üzerinde adsorbe edilir ve kendi çekimi hareketlerinin altında akışlar, sonra petrol damlası üzerinden yayılır.Kalan mikro boyutlu yağ misti karbon dioksit ve su elektrik alanından parçalanır ve sonunda temiz havayı yayır.


9.Elektrotatik kıyafetçinin fonksiyonu nedir?


Fabrika sahiplerinin hava kirlenmesi sorunu çözmesi ve yerel çevre politikalarına ulaşması için ticari ve endüstriyel kullanımı için patlama benzini toplamak ve temizlemek.


10.Hangi endüstri elektrostatik toprakçıları kullanıyor?


Reklamlı elektrostatik sigara filtrü için, genellikle restoranlarda ve otel mutfaklarında sigara pişiyor, kahve roaster kaybı gazı ve CNC makinelerinin tükettiğinde kullanılıyor.


Sanayi ESP filtrü için, PVC sintetik deri için boğulma ve kaplama çizgileri ve kalendarları gibi textil stenter çizgileri ve PVC tabanlı ürün makinelerinde kullanılır, PVC sintetik deri için PVC eldivenleri /latex eldivenleri/vinil eldivenleri,PVC-slip mat/yoga mat, PVC plastik/vinil Flooring, PVC duvar kağıdı, PVC tarpaulin, PVC flex banner/PVC lampboxfabriki,PVC konveyor kemerleri, PVC plastik tel ağı ve PVC kabloları.


11.Havayı neden temizlemeliyiz? /Neden hava kirliliğini azaltmalıyız?


Bir yandan herkes çevreyi korumak için sorumluluğu var.Hava kirliliği çevresine zarar verir ve ekolojik felaketi getirir.


For the other hand, the restaurants owners and factoriesare obliged to abide by the policies of the local environmental protection department or it would be subjected to complaints from neighbors and fined or even shut downbythe local government department.


12.Steiner makinesi için elektrostatik kıyafetçileri nasıl seçmeli?


Bildiğimiz gibi stenter makinesinin farklı modelleri var.Tekstil fabrikasını soracağız ki, bunun için uygun bir modeli seçebileceğiz.Örneğin, stenter genişliği ve oda numaraları, sıcaklık sıcaklığı, patlayıcı numaraları, güç ve kapasitesi, etc.


13.Elektrotatik toprakçının temizlenmesine kaç gün ihtiyacı var?


Fabrika kullanımına göre, temizleme zamanı döngüsü farklı. Tekstil ölüm evi için yaklaşık bir ay.


14. ESP'nin temizlenmesi nasıl?


Uzun zamandır kullandıktan sonra, ESP sistemi temizlenmeli.Yani sodyum hidroksidi detergent olarak kullanacağız.


15.BotonairESP sisteminin ESP otomatik temizlemesi var mı?


Evet.ESP sistemi otomatik temizlememiz var ama şimdi sadece tekstil şirketi için kullanıyoruz.


16. Teslim tarihi nedir?


Mutfak elektrostatik toprakçı için, eğer kaynakları varsa, 3 gün içinde.


Sanayi elektrostatik toprakçı için, standart bir ise sadece iki hafta.Standart olmayan, 20 gün.


17. Elektrotatik topraktan ateş engellenmesi var mı?


Mutfak elektrostatik kıyafetçi için, şimdilik hayır.


Sanayi elektrostatik toprakçı için ateş koruması sistemimiz var ve kontrol etmek için PLC program ını kullanırız ve ateş 8 saniye içinde kapanacak.


18.How to choose the electrostatic precipitators for foaming oven?


Bildiğimiz gibi boğum fırınının farklı modelleri var.PVC fabrikasına duman fırına parametrelerini sunmasını isteyeceğiz, böylece onun için uygun bir model seçebiliriz.Örneğin, fırın uzunluğu ve oda numaraları, sıcaklık sıcaklığı, patlatıcı numaraları, güç ve kapasitesi, etc.


19.Kaç ülke başarıyla satıldığınız?


Botonair ESP'imiz 20'den fazla ülke satılıyor, mesela ABD, Kanada, Kore, Tayland, Vietnam, Indonezia, Avustralya, Birleşik Devletler, Türkiye, UAE, İran, Rusya, Kuwait, Bang